5 İlçenin Kamu Yatırımları Değerlendirildi

Kahramanmaraş'ın kuzey ilçelerinin sorunlarının görüşüldüğü 'Elbistan, Afşin, Göksun, Ekinözü ve Nurhak kamu yatırımları, istişare ve değerlendirme toplantısı Elbistan ilçesinde yapıldı.

5 İlçenin Kamu Yatırımları Değerlendirildi
Elbistan, Afşin, Göksun, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinin kamu yatırımları, istişare ve değerlendirme toplantısının 3.'sü yapıldı.AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'ın başkanlık ettiği kamu yatırımları değerlendirme toplantısında 5 ilçeye yapılması planlanan devlet yatırımları görüşüldü.

İlçe kaymakamları ve belediye başkanlarının konuşmalarının ardından değerlendirme yapan AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, "Üç yıldır ilçeler arası kordinasyon toplantıları yapıyoruz. Bu ilçeler arası kordinasyon toplantıları hem istişari anlamda, hemde ilçelerin durumlarını değerlendirmeyi içeriyor. Hemde yatırımların takibi anlamında çok önemli bir işlev görüyor. Kaymakamlarımız, Belediye başkanlarımız ve diğer ilgili mülki amirler bu toplantılara katılıyor. Yatırımların takibi anlamında hemde yaşanan sorunların giderilmesi anlamında bu çok önemli bir işlev üstleniyor.
Bugün biz kuzey bölgesinde bu değerlendirme toplantısının üçüncüsünü yaptık. Göksun, Afşin, Elbistan, Nurhak ve Ekinözü ilçesi olmak üzere 5 ilçemizin kaymakamları, belediye başkanları, ilgili birim amirleri ile beraber yatırımları dinledik, sorunları dinledik. Bunlarla ilgili yapılması gerekenlerle ilgili konuşmalar yaptık" dedi.Ünal, "Şimdi bize bu ne kazandırıyor. Özellikle milletvekillerine şöyle bir şey sağlıyor. Burada dersimize çalışmış oluyoruz. Ankara'ya gittiğimizde hangi bakanlıkta hangi konuyu takip edeceğimizi, karayollarıyla ilgili hangi sorun var, sağlıkla ilgili hangi sorun var, eğitimle ilgili hangi sorun var, çevre şehircilikle ilgili hangi sorun var, enerji alanında hangi sorunlar var, bunları tek tek burada ilgili bakanlıklarla görüşerek çözüyoruz. Buda bize ve Kahramanmaraş'ımıza ciddi bir katkı sağlıyor" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 18:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatihin fedaisi
fatihin fedaisi - 3 yıl Önce

219 kişilik alım ne oldu sayın vekilim diken üstündeyiz

arzu
arzu - 3 yıl Önce

hayirdir niye diken ustundesin? mahir unal sana gel santral benim iscileride ben seciyom 219 kisinin icinde sende mi varsin dedi? siz muhalefet catacak yer yok ne yapacaginizi sadirmissiniz. Akilsizlar.

siyasetin dersini vermiş adam.
siyasetin dersini vermiş adam. - 3 yıl Önce

resimlere baktım farklı bir karşılama olmuş.birileri tam kadro orada.bunda da bir hayır vardır vekilim.sen siyaset adına her şeyin en iyisini bilirsin vekilim.siyasetin dersini vermiş adamsın.haydi hayırlısı. seninleyiz.

HYL
HYL - 3 yıl Önce

SAYIN VEKİLİMİZE YAZILI DESTEK ELBİSTAN AFŞİN BÖLGEMİZ TARHİNDE VEKİL OLANLARIN İYİ HUYLARIDA VARDIR AMA GENELDE BİR VATANDAŞIN İŞİNİ YAPMASADA SİGARA KAĞITININ ÜZERİNE YAZARLARDI VE EGER BİR İŞİ TESADÜFEN OLURSA SAHİP ÇIKARDI OLMAZ İSE BİR BAHANE BULURDU AMA MAHİR HOCA DİREK ADAMIN YÜZÜNE MERTCE SÖYLÜYOR ASLINDA ADAMIN HASI DOĞRUYU YÜZÜNE SÖYLENDİ ADAMIN GEVŞEĞİ ARKASINDAN SÖYLEYEDİ ADAMIN ADİSİ İSE ARKADAN SÖVENDİR.

EFS
EFS - 3 yıl Önce

yorumunuz hakaret içerdiği için yayından kaldırılmıştır