- G:

Musa Demir, her kesime dokunacak projelerini açıkladı

Bağımsız Elbistan Belediye Başkan adayı Musa Demir, çalışmalarını sürdürmeye devam ederken her kesime dokunacak projelerini açıkladı. İşte detaylar...

mask

Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Musa Demir, şehrin her kesimine dokunacak projeleriyle insan ve toplum odaklı bir belediyecilik anlayışını benimseyeceklerini belirtti. Ekonomi, kentsel dönüşüm, konut ve sosyal belediyecilik alanlarında projeler geliştireceklerini ifade eden Demir, halkın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapacaklarını vurguladı.

Demir, 'Ortak aklın, tek adayı' sloganı ile sürdürdüğü seçim çalışmalarında Elbistan'ın ve Elbistanlı vatandaşların ihtiyaçları olan projeler hazırladıklarını belirtti.

Demir, 'İl olma projesi' hakkında yaptığı açıklamasında, " Bu güne kadar sadece söylemlerde kalan "İL" kelimesini hayata geçirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Mevcut statüsü gereği il olmayı fazlasıyla hak eden ilçemiz, basit işlemlerden dolayı bir gününü harcayip il merkezine gitmeyecek. Bağımsız Belediyeciliğin tüm imkanlarını kullanarak gerekli girişim ve mücadeleyi vereceğiz" dedi.

2/34
mask

Bağımsız Elbistan Belediye Başkan adayı Musa Demir'in Kültür ve Tarihi Değerleri Koruma Projesi hakkında yaptığı açıklamasında ise " KUDEB, "Koruma, Uygulama ve Denetim Büroları Projesi ile tarihi ve kültürel değerlerimizi koruma altına alarak gelecek nesillere taşıyacağız. Bölgemiz tarihi açısından zengin bir mirasa sahiptir. Belediyemiz bünyesinde oluşturulacak olan alanında uzman kişilerin bulunacağı birimimizle bu dokuyu koruyarak mirasımıza sahip çıkacağız" dedi.

3/34
mask

Demir, 6 Şubat depreminin ardından Elbistan'da yapıların sağlamlaştırılması gerektiğini vurgulayarak yayınladığı projesinde, "Vatandaşlarımızın güven içinde yaşayacakları binaların inşası için temelden son aşamasına kadar depreme dayanıklı yapıların yapılmasını sağlayacağız. Tüm aşamalarının kontrol edileceği bir sistem kuracağız. Asrın felaketi olarak tarihe geçen depremlerin açtığı yaralan tüm imkânlarımızı kullanarak en verimli şekilde çözeceğiz. Unutmayalım ki deprem değil çürük binalar öldürür" dedi.

4/34
mask

Tarım ve hayvancılık konusunda vatandaşlara destek vereceklerinin altını vurgulayan Demir, " Türkiye'nin 4. büyük ovası olan ilçemizi bu manada tam verimli hale gelmesi için tüm gayretimizi göstereceğiz. Tarım arazilerinin sulanmasında kullanılan kanalların ıslahını sağlayarak suyun ulaşabileceği en uç noktadaki araziye taşıyacağız. Bölgenin önemli geçim kaynağı olan hayvancılığı destekleyip gerekli girişimlerle kooperatifler kurarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız" dedi.

5/34
mask

Demir, Elbistan'ın gözdesi Ceyhan Nehri için hazırladıkları 'Ceyhan Nehri Yatağını Düzenleme Projesi' hakkında yaptığı açıklamada ise, " Şehrimizi bir gerdan gibi ikiye bölerek geçen Ceyhan Nehri'ni kültürel dokuya uygun bir şekilde düzenleyerek vatandaşlarımız ve gelen misafirlerimizin daha iyi bir vakit geçirecekleri temiz ve güzel bir hale getireceğiz" dedi.

6/34
mask

Millet Parkı için hazırladıkları proje hakkında açıklama yapan Demir, "Millet Bahçesi karşısından başlayan Ceyhan Nehri kenar yolunun Pınarbaşı Köprüsü'ne kadar olan kısmı kemer kapıdan geçiş sağlanarak araç, yürüyüş ve bisiklet yollan açılacaktır" dedi.

7/34
mask

Karaelbistan Mahallesi tarafından Elbistan'ın giriş güzergahına planlanan 'Türk Büyükleri Anıtı Projesi' hakkında açıklamada bulunan Demir, "İlçemiz Karaelbistan Mahallesi girişinin sağ tarafına 5000 m2'lik bir alanı kapsayan, tarihte kurulan Türk devletlerinin ve bu devletleri kuran Türk büyüklerinin tanıtılması, gelecek nesillere bu bilgilerin aktarılmasına vesile olacak "Türk Büyükleri Anıtı" yapılarak hem bölge halkının ziyareti hem de turizm açısından farklı bir alan kazandırılacaktır" dedi.

8/34
mask

Vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Demir, Hobi Bahçesi Projesi hakkında yaptığı açıklamasında ise, " Hafta boyunca üzerinizde oluşan stresten kurtulup kendinize ait bir dünya oluşturacağınız, Karaelbistan girişine yapılması planlanan 9 m2 alanlı, içerisinde kulübesi olan hobi bahçelerinde çocuklarınızı ve sizi doğayla buluşturacağız" dedi.

9/34
mask

Kapalı Pazar Yerleri Projesi hakkında açıklamada bulanan Demir, " Günlük yaşantının bir parçası olan pazar alışverişini karmaşa ve sağlıksız ortamlardan modern mekanlara taşıyarak Elbistanlıların temiz ve sağlıklı ortamlarda pazar alışverişi yapmaları amacıyla kentin farklı mahallelerine kapalı pazar yerleri inşa ederek alışverişi keyifli ve konforlu bir hale getireceğiz" dedi.

10/34
mask

Demir, hazırladıkları 'Elbista Şehir Tuvaletleri Projesi' hakkında ise, "Elbistanlı vatandaşlarımızın zaruri ihtiyaçlarını giderecek hijyen kurallarına uygun şehir tuvaletleri yapılarak bir eksiği daha ortadan kaldıracağız" ifadelerine yer verdi.

11/34
mask

Engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için belediye olarak her imkanı sağlayacaklarını belirten Demir, 'Engelli Vatandaşlar İçin Araç Şarj İstasyonu" projesi hakkında yaptığı açıklamasında ise, "Engelli vatandaşlarımıza ait araçların biten şarjları sonucu yolda kalmaları ve mağdur olmalarının önüne geçmek adına rahat ulaşabilecekleri noktalara engelli araç şarj istasyonlan kurarak engelleri birlikte aşacağız" dedi.

12/34
mask

'Çocuk Trafik Eğitim Alanı' projesi hakkında açıklamada bulunan Demir, " 7.000 m2'lik bir alanda yer alacak olan Elbistan Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parki: Sinyalize kavşak sistemi, yönlendirme ve bilgilendirme imkanı tanıyan düşey işaretlemeli, yaya geçitleri ve yol çizgi boyalarını kapsayan yatay işaretlemeleri ile çocukların hem trafik eğitimi alabilecekleri hem de uygulama yaparken eğlenceli zaman geçirebilecekleri bir parki Elbistan'ımıza kazandıracağız" dedi.

13/34
mask

'Çocuk Oyun Sokağı' projesi hakkında açıklama bulunan Demir, " Çocuklarımız için içerisinde seksek, satranç bisiklet yolu, labirent, üçtaş, voleybol vb. oyunların yer aldığı çizgilerle bir alan oluşturulacak. Trafiğe kapalı olacak bu alanda çocukların gönüllerince eğlenme imkanı sağlanacak. Yapılacak bu çalışma ile çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunularak, aileler, çocuklarını güvenli bir şekilde Çocuk Oyun Sokağında eğlendirme imkanına kavuşacak" dedi.

14/34
mask

'Okulların Çevre Temizliğinin Yapılması' projesi hakkında açıklamada bulunan Demir, "Ödenek yetersizliğinden dolayı fiziki, görsel görünümünü tamamlayamayan okulların çevre düzenlemesi, temizliği ve buna benzer eksikliklerinin giderilmesi için okul idareleri ile koordineli bir şekilde çalışarak bu sorunların ortadan kalkmasını sağlayacağız. Çocuklarımızın temiz ve düzenli bir çevrede oynamasına ve eğitim almasına destek olacağız" dedi.

15/34
mask

'Camiler ve Cemevlerinin Temizliği' için sağladıkları proje hakkında açıklamada bulunan Demir, "Elbistan merkez ve çevresinde yer alan camilerin ve cemevlerinin gerek çevre düzenlemesi, gerekse temizlik işleri belediyemiz bünyesinde oluşturulacak bir birim ile periyodik olarak yapılacaktır. Bu uygulama ile Elbistanlı hemşehrilerimizin ibadetlerini temiz ve ferah mekanlarda yapmalarına olanak sağlayacağız" dedi.

16/34
mask

'Manevi Aile' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, "Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile koordinasyon sağlanarak Elbistan Huzurevi'nin revizyonunu yapıp tekrardan hizmete açacağız. Huzur Evinde misafir ettiğimiz büyüklerimize aile sıcaklığı yaşatabilmek adına haftada bir gün gönüllü ailelerde misafir ederek "Manevi Aile" sistemini oluşturacağız. Bu sistemle kendilerini bir nebze de olsa yalnız hissettirmemeye çalışacağız. Belediyemiz tarafından ücretsiz servislerle Manevi Ailelerine ulaşımları sağlanacaktır" dedi.

17/34
mask

'Gülbahar Hatun Kültür Merkezi' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " İlçemizde eksikliği hissedilen kültür merkezi ile bir boşluğu daha tamamlayacağız. İçerisinde, Konferans ve Tiyatro Salonu, Kütüphane, Sergi Salonları, Kafeterya, Düşler Akademisi, Sinema Salonunu barındıran sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılabileceği bir tesisi Elbistan halkımıza kazandıracağız" dedi.

18/34
mask

'Sosyal Tesis' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " Toplumun her kademesine hitap eden, sosyal donatılara sahip, çeşitli kursların düzenlendiği, kurs ve çalışma alanlarının olduğu, etüt merkezi, yöresel yemeklerin yer aldığı hanım eli üretim merkezi, fitness salonunu içinde barındıran Elbistan halkına layık sosyal bir tesis inşa edeceğiz" dedi.

19/34
mask

'Ana Caddelerin Düzenlenmesi' projesi hakkında açıklama yapan Demir, " Asrın felaketi sebebiyle hasar alan merkez caddelerimizi yeniden düzenleyerek esnaflarımızı rahatlatıp ticaretin canlanmasını sağlayacağız" dedi.

20/34
mask

'Katlı Otopark Projesi' ile park sorununu çözeceklerini vurgulayan Demir, " Şehir nüfusuna bağlı olarak kişi başına düşen araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu artış araç park sorununu doğurmuştur. Caddelerdeki rastgele park eden araç kalabalığını azaltmak, trafiği rahatlatmak ve yayaların daha rahat yürümelerini sağlamak adına çok katlı bir otopark ile bu sorunu ortadan kaldıracağız" dedi.

21/34
mask

Elbistan'ın çehresini değiştirecek 'Seyir Tepesi' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, "Şardağı'nın eteğine yapılacak olan Seyir Tepesi ile doyumsuz bir Elbistan manzarası izleyeceksiniz. Siz ve misafirleriniz çayınızı yudumlarken Elbistan'ı yeniden keşfedeceksiniz" dedi.

22/34
mask

Elbistan Spor'un tekrardan ayağa kalması için hazırladıkları projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Demir, "Sporcularımıza ve spor kulüplerimize gerekli desteği vererek yanlarında olduğumuzu hissettireceğiz. Elbistan Sporu Belediyemiz bünyesine alarak tekrardan ayağa kalkmasını sağlayacağız. Amatör spor kulüplerimizi maddi ve manevi destekleyerek onların başarılarına ortak olacağız. Bölgemiz gençlerini sporla buluşturacak güreş, futbol vb. festivaller düzenleyerek dereceye girenleri ödüllendireceğiz" dedi.

23/34
mask

'Afet Koordinasyon Merkezi' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " Olası bir sel, deprem vb. felâketler için eğitimli ve alanında uzman personelin bulunacağı, AFAD ve ilgili kurumlarla koordineli bir çekilde çalışacak afet koordinasyon merkezi kuracağız. Olası bir durumda daha etkili ve verimli bir müdahale sağlayacağız" dedi.

24/34
mask

'Doğalgazın Geniş Alanlara Ulaşması' projesi hakkında bilgilendirme yapan Demir, "Isınmada kullanılan katı yakıtların çevreye verdiği kirliliği 32 en aza indirmek için başta merkeze yakın olmak üzere tüm mahalle (köylere) doğalgazın ulaşması için gayret göstereceğiz" dedi.

25/34
mask

Üniversite öğrencileri için hazırladıkları projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Bağımsız Elbistan Belediye Başkan adayı Musa Demir, "Üniversiteye giden gençlerimize burs vb. destekler ile eğitimlerine destek olacağız. Yılın belirli dönemlerinde konferanslar düzenleyip geleceklerine yön vermeleri konusunda katkıda bulunacağız" dedi.

26/34
mask

'Düğün Salonu' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " Merkez mahallelerimize eşit mesafede bir alanda kuracağımız düğün salonunu tüm vatandaşlarımızın kullanımına açacağız. İntiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak kullanımına sunarak düğün masraflarına bir nebze de olsa katkıda bulunacağız" dedi.

27/34
mask

'Sosyal Konut' projesi hakkında açıklama yapan Demir, "Şehrin mimari dokusuna uygun depreme dayanıklı konutlar inşa ederek dar gelirli vatandaşlarımıza uygun ödeme şartlan ve cazip fiyatlarla mülk sahibi edindireceğiz. İçerisinde çocuk oyun parklan ve çeşitli donatıları bulunduran sosyal konutlar adil bir şekilde dar gelirli vatandaşlarımıza verilecektir" dedi.

28/34
mask

'İşçi, Memur ve Emekli Lokali' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " İşçi, memur ve emekli vatandaşlarımızın boş zamanlarını dolu bir şekilde geçireceği, açık ve kapalı olmak üzere dört mevsim hizmet verecek lokaller yapacağız. Ulaşımı kolay mesafede olacak lokaller sayesinde işveren ve işçi bir araya gelerek çay ocakları vs. gibi ortamda değil, daha nezih bir alanda yapacaklarını konuşarak iş bağlantılarını kuracaklar" dedi.

29/34
mask

'Şeffaf Belediyecilik' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, "Elbistan şeffaf belediyecilikle tanışacak. Meclis toplantıları ve ihaleler belediyemizin web sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Şehrin içine bırakacağımız led ekran üzerinden gelir ve gider tablolar vatandaşlarımızla paylaşılacak. Hizmet noklanarındaki karmaşayı ortadan kaldırmak için Büyükşehir Belediyesi ve Elbistan Belediyesinin yetki alanlan vatandaşlarımızla paylaşılacak" dedi.

30/34
mask

'Ortak Muhtarlık Birimi' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, "Tüm mahalle muhtarlarının tek bir noktadan daha hızlı ve kaliteli hizmete ulaşmasını sağlayacağız. Kuracağımız ortak muhtarlık birimi ile muhtarlarımız kapı kapı gezmeden mahallelerine gereken hizmeti eşit bir şekilde tek bir noktadan takip ederek götürecek" dedi.

31/34
mask

Sanayi sitesinde bulunan sorunları çözeceklerini belirten Demir, "Şehrimize hizmet veren sanayi sitesi alt yapısı, asfalt ve çevre düzenlemesi yenilenerek kış aylarında yaşanan su birikintisi vb. sorunlar ortadan kaldırılacak. Sanayi giriş ve çıkışlarındaki levhalar yenilenerek esnafımıza yakışır bir görüntüye kavuşturulacak. Sanayi içerisine kurulacak sosyal tesis ile esnaflarımıza maliyetine sıcak çorba ve kahvaltı hizmeti verilecek" dedi.

32/34
mask

'Mobil Belediyecilik' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın hizmete ulaşmaları konusunda engelleri ortadan kaldıracağız. Oluşturacağımız Mobil Belediyecilik aracı ile hizmetlerimizi engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın hanelerine taşıyacağız. Engelleri birlikte kaldıracağız" dedi.

33/34
mask

'Yatırımı ve İstihdamı Destekleme' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, "Avrupa Birliği Kentler ve Belediyeler Hibe Programlarından faydalanılarak; Başta Katı Atık Geri Dönüşüm Tesisi olmak üzere, Çevre Koruması, Hava Kirliliği, Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji olmak üzere bir çok yatırımı kente kazandıracağız. Yatırımcı vatandaşlarımızın önündeki engelleri kaldırarak istihdam sağlayacağız" dedi.

34/34
mask

'Taziye Evleri' projesi hakkında açıklamalarda bulunan Demir, " Tüm mahallelere taziye evleri yaparak vatandaşlarımızın ağırlayacakları misafirlerini temiz mekanlara kavuşturacağız. İçerisinde mutfağı, abdesthanesi vs. donatıların olacağı taziye evleri ile vatandaşlarımızın acılarını paylaşacağız" dedi.

20 Mar 2024 - 13:20 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Elbistan Olay editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elbistan Olay değil haberi geçen ajanstır.

07

Atlasssss - Yaparsa bagimsiz aday yapar adam gibi adam hic degilse ip kimsenin elinde degil milletin elinde gurbuz baskan gibi aile sirketi degil halkin adayi musa demir ortak aklin tek adayi

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 21 Mart 01:40
06

Elbistan Sevdalısı - Ya halkın istemediği adayı ve meclisi seçmeyin ya da itiraz etmeyin. Bu sefer CHP yi destekleyeceğiz. Nedir bu takım mı tutuyoruz ki sabit kalacağız. Sonuçta bu birt yerel seçim ve Şehrimin çıkarları herkesten önce gelir.Sabit fikirli kuzu kuzu oy verilen şehirler 1 cm ilerlememiştir tarih boyunca. Örnek Maraş! Oysa Antep kim hizmet ederse ona oy verir daima; şehrin başarısı ortada... Karar sizin, ben kararımı vermişim.Kaybetsem bile, "keşke vermeseydim" demem en azından...

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 20 Mart 23:47
13

Albıstanlı - @Elbistan Sevdalısı 06 nolu yoruma cevabı: Hayır öyle düşünme kaybetse bile (Allah göstermesin hele hele depremden sonra Elbistanın düzensizliğe yağmacılara fırsat vermeye lüzumu yok çünkü millet evsiz kaldı) en azından akpyi güçlendirmedim akp nede olsa bunlar her hal ve şartta bizi destekliyor zam KDV artışı yapsak sessiz kalıyor devam edelim yönündeki düşüncesi bak seçimde millet tepki olarak bize vermedi tepkisini değil de desteğini almak için çaba sarf edelim diyecekler zaten muhalefet de buna uğraşıyor akp yeterince talan ettim artık milletin mecali kalmadı demeye çalışıyolar. Bu akpnin bir diğer amacı da insanları örnek veriyorum kızılcaobadaki insanların evi yıkıldı karaelbistanda gösteriş evi verip oraları şakşakçılarına verip beton kuleler dikmek sana da kızılcaobayı göstermemek görsen bile pişman olup artık çok geç olduğunu algılatmak. Ki elbistana imar geldi yağmayla nüfussuzlaştırmanın kralını göreceksiniz de daha önemlisi Yakında o yapılan tokileri kimlerin nerelerden gelip nerelerden talimat gelip nasıl kurada çıktıklarını duyacaksınız onun için keşke vermeseydim diye düşünmen çok yanlış geçici vurdumduymazlık. Bide şöyle bişey var evin sağlam olsa bile güvende değilsin yarın imarı genişletirler elinden ucuzca alırlar bak şuan mahkemelerde ağır hasarlıları bile bişeyler döndürerek güçlendirmeye çeviriyolar yarın deprem oldu yıkıldı suçlusu kim? Allah yaptı yüzyılın felaketi diyip köşede manda yoğurduyla ejder meyveli smoothielerini içecekler ağlayan yardım eden cebinde 3 kuruş parası olan millet olacak

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 21 Mart 10:33
04

Nerede - Bir AK partili olarak AK Parti'nin projelerini duymak istiyorum daha niye duymadım niye çıkmadı onu da anlamadım acaba projesi yok mu

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Mart 15:17
05

Vatandaş - @Nerede 04 nolu yoruma cevabı: Maalesef Ak Parti adayı öyle proje üretebilecek, vizyon sahibi birisi değil eskiden beri gördüğümüz kadarıyla. Proje açıklasa bile havada kalır. M. Gürbüzde müthiş projler açıklamıştı; sonuç: HİÇ!

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 20 Mart 23:41
03

Şekerci - VAY BE BU ADAM DEVLET BAŞKANI OLACAK ADAMMIŞ YAPACAGIM DEDİĞİNİN 1000 DE 1 İNİ YAPSA YETER.EEE BİRAZ FAZLA SALLAYACAKSINKİ OY DEVŞİRECEKSİN.

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 20 Mart 15:12
12

Vatandaş - @Şekerci 03 nolu yoruma cevabı: Sen nerenin trolüsün kimin kuklasısın şekerci ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 21 Mart 09:06
11

Albıstanlı - @Şekerci 03 nolu yoruma cevabı: Bak sırf sen mutlu ol diye yorumunu beğendim ama seni böyle varoş gibi görmek beni üzüyor dilan polattan farkın yok dilan polat gibi varoşluğundan kurtulduğunu görmeyi çok isterim sana önerim akpden çıkarın olmaz eskisi gibi değiller senin bu varoşluğundan trollüğünden mutlu oluyolar dalga geçiyolar Allah'ın bedava verdiği aklı kullan da bu varoşluğundan vazgeç

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 21 Mart 04:57
10

Albıstanlı - @Şekerci 03 nolu yoruma cevabı: Mutlucan şekerin yalaka adamı şekerciiiiiiii senin de akıllandığını akpden makam kapmak için yaptığın trollükten vazgeçtiğini de görecek miyiz acaba boşa çabalıyorsun ama onlar dağılıyor kendilerine faydası olmayan hale geldiler gel Allah için hiç değilse doğruları konuş Allah için bugün ne yaptın diye sorduklarında en azından bugün Allah için doğruları konuştum dersin alnın açık yüzün bembeyaz nur olur

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 21 Mart 04:48
02

Albıstanlı - Sayın cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevden alınan durmuş küçük'ün akrabası deli kadir kameralardan kaçıyor halkın arasına girmeye korkuyor çekiniyor CHP gibi halkın içinde değiller çıkarcılar

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 20 Mart 14:02
08

Aresss - @Albıstanlı 02 nolu yoruma cevabı: Iste bilip bilmeden konusma kadir kucuk durmus baskanjn akrabasi degil

Trol yapma bos bos konusma zubuk

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 21 Mart 01:46
01

Albıstanım - Akpnin koltuk değneği, akpnin çaçoşluğunu yaparak Elbistan halkını kandırmaya çalışıyor göbeği futbol sahası kadar olmuş geçitli çaçoş buna oy verenlere sesleniyorum bu çaçoşa bu akpnin görünmez adayına oy vereceğinize gidin akpye verin hiç değilse akp çalışkan vefalı olun akpye oy verin

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 20 Mart 13:59
09

Atlasssss - @Albıstanım 01 nolu yoruma cevabı: Cocs sensin zubuk kimin aynasini tutuyorsun duzgun konus duzgun yorum yap oke zubuk

Bos bos konusma siyaset yapacaksan acik orurumda bas bas siyaset yaparim sizinle bos bos konusma trolll

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 21 Mart 01:48