- 27 Aralık 2018

Telefonunuzda iki WhatsApp birden kullanın

Öncelikle bu özelliği sadece samsung telefonlarda kullanabileceğinizi belirtelim. Dual Messenger sayesinde WhatsApp programını telefonuzda iki kere aç...

mask

Öncelikle bu özelliği sadece samsung telefonlarda kullanabileceğinizi belirtelim. Dual Messenger sayesinde WhatsApp programını telefonuzda iki kere açabilirsiniz.

Şimdi başka bir programa ihtiyaç duymadan samsung telefonların kendi özelliği olan Dual Messenger yoluyla ikinci bir telefon numarasıyla nasıl başka bir WhatsApp açılır ondan bahsedelim:

Öncelikle telefonunuzdan Ayarlar'ı açın ve 'Gelişmiş özellikler' kısmına dokunun.

3/5
mask

İkinci bir kopyasını oluşturabileceğiniz uygulamalar karşınıza çıkacak. WhatsApp'ı aktif hale getirin.

4/5
mask

Telefonunuz WhatsApp'ın bir kopyasını oluştururken biraz bekleyin. İkinci bir WhatsApp aktif olduğunda, telefonunuzun uygulamalar bölümüne, resimdeki gibi yeni bir WhatsApp simgesi gelecek.

Yeni oluşan WhatsApp uygulamasına girerek yeni telefonun numaranızı uygulama içinden aktif edin. Artık ikinci bir WhatsApp hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.