YAPITEK'ten Büyük Ortaklık

Elbistan Bölgesinin en büyük yapı marketi olan YAPITEK, kuruluşundan bu yana sektöründe sunduğu hizmetlere büyük markalardan bir yenisini daha ekledi. Turkuaz Seramik banyo ve vitrifiye ürünlerinin bölge bayiliğini bünyesine katarak Elbistan’a kazandırdı.

YAPITEK'ten Büyük Ortaklık

Bölgesinde, yapı projelerine farklı bir anlayış katan, satış öncesi ve sonrası vermiş olduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini ilke edinerek kalite standartlarını yapı alanında yükselten YAPITEK 2015 yılında yeni hizmet ve projelere destek vermeye devam ediyor.

Elbistan ve bölgesinde bünyesinde bulundurduğu bayilikleri ile ürünlerinin satışını gerçekleştiren ve uygulama hizmetini veren YAPITEK firması getirmiş olduğu hizmetler ile Elbistan ve bölgesine kaliteyi uygun fiyata kazandırmaya devam ediyor.

YAPITEK Genel Müdürü Emir Ermez, firmalarının açılışının yapılmadığı halde bölgede büyük ilgi gördüklerini, yapı sektöründe geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunduklarını ve yatırımlarına devam edeceklerini belirterek, şunları söyledi:

“Satışlarımız Elbistan ve bölgesinde sınırlı kalmayacak. Alışveriş konusunda internet ortamının yaygınlaşması sebebiyle firmamız da internet üzerinden online satışlarını gerçekleştiriyor.Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinde aktif olarak satış yapıyoruz. Müşterilerimiz hizmet verdiğimiz ürünlere www.e-yapitek.com adresinden ulaşılabilirler. YAPITEK firması olarak beş ayrı satış stratejisi uyguluyoruz. Bunlar mağaza içi satış, internet ortamından satış, pazarlama yöntemi ile satış, alt bayilikler verilerek yapılacak satışlar, katılacağımız projeler ve ihalelerdir.”

2014 yılı hedeflerinin beklenenin üzerinde olduğunu ifade eden Emir Ermez, “2015 yılında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek uzman ekip ve ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak bölgenin taleplerine cevap vermeyi hedefliyoruz” dedi.Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat ünal
murat ünal - 3 yıl Önce

kardeşim yolun açık olsun.başarılarının devamını diliyorum.