Şehitler için dua ettiler

Özel Elbistan Yıldız Eğitim Kurumları, ülkemizde ve sınır ötesinde hain terör saldırılarında şehit olan silahlı kuvvetler mensubu ve sivil vatandaşlar için hatim programı düzenledi.

Şehitler için dua ettiler

Seçmeli Kur’an-ı Kerim derslerinde 7. ve 8. Sınıf öğrencilerinin okudukları hatimler okul salonunda yapılan bir programla bağışlandı.

Okul Müdürü Nurullah Çelebi Köker, yaptığı konuşmasında "Okulumuz din kültürü ve ahlak bilgiler öğretmenleri önderliğinde ülkemizde ve sınır ötesinde vatani görevini yaparken ve çeşitli terör saldırılarında hayatlarını kaybeden şehitlerimiz için hatim programı düzenledik. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimizin seçmeli Kur’an derslerinde okudukları 10 hatmi şerifi şehitlerimizin ruhlarına tertiplediğimiz bir programla din kültürü ve ahlak bilgiler ve seçmeli Kur’an dersi öğretmenimiz Yasin Kürek tarafından yapılan hatim duası ile bağışlandı. Öğrencilerimizle birlikte milli birlik ve beraberliğimiz ile vatanımızın bölünmez bütünlüğünün ebediyen sürmesi için dualar ettik" dedi.

Köker, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğrunda seve seve canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret, ailelerine de sabrı cemil niyaz ederim" dedi.
 

YORUM EKLE