ELGİAD Argon Kaynakçılığı Kursu Açıyor

Elbistan Genç İş Adamları Derneği (ELGİAD) işsiz vatandaşlara yönelik eğitim kurslarını sürdürüyor. Dernek başkanı Ümmet Güven, meslek edinmek isteyen vatandaşların bu fırsatları iyi değerlendirmelerini istedi.

ELGİAD Argon Kaynakçılığı Kursu Açıyor

Güven,yaptığı yazılı açıklamada; “Elbistan Genç İş Adamları Derneği (ELGİAD) olarak Elbistan İlçemizde Milli Eğitim Onaylı Ücretli Argon Kaynakçılığı Eğitimi düzenleyeceğiz. Bu eğitimler için başvurular 29.12.2014 tarihinde başlayacak ve 10.01.2015 tarihinde başvurular son bulacaktır. Eğitime başvuracak kişiler Güneşli Mahallesi Malatya Caddesi Dünya İş Merkezi Kat:2 No:26 Adresindeki dernek merkezimize başvuruda bulunabilecektir. Eğitim vereceğimiz kişi sayısı sınırlı olacağı için son başvuru gününü beklemeden sona erebilir.
Elbistan Genç İş Adamları Derneği olarak bölgemizde meslek sahibi olmayan kişilere bu eğitimler ile hem meslek sahibi yapacağız hem de eğitimi tamamlayan bu kişiler yurt içinde ve yurt dışında meslek sahibi olarak çalışma imkânına sahip olacaktır. Bu eğitimlerimiz ile bölgemizdeki birçok vatandaşımızı meslek sahibi etmeyi hedeflemekteyiz”dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 15:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil götürler
halil götürler - 3 yıl Önce

Çok güzel yerinde bir çalışma yaptınız .yeni kurs açılacakmı bilgi adinmek istiyorum 5375500358.

Serdar gubat
Serdar gubat - 2 yıl Önce

Yeni kurs ne zaman basliyor simdi kursa dahil olabilitmiyiz bilgi verirseniz sevinirim tsk ler

Serdar gubat
Serdar gubat - 2 yıl Önce

Yeni kurs ne zaman katilmak istiyorum 0541.606.63.64 bilgi verirseniz memnun olurum