ETSO'dan Çakır'a Ziyaret

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey’i ziyaret etti.

ETSO'dan Çakır'a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey’i makamında ziyaret eden Paksoy, Malatya Havaalanı yolunun iyileştirilmesi ve genişletilmesiyle birlikte Elbistan-Darıca yolunun yapımının hızlandırılması konularında destek istedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, havaalanı yolunun iyileştirilmesi ve genişletilmesi için gerekli çalışmalara başlamak üzere Fen İşleri Daire başkanına bizzat talimat verirken, Elbistan-Darıca yolunun yapımının hızlanması konusununda takipçisi olacaklarını belirtti.

Fizibilite çalışması yapılmış ve alpyapı projesi onayda olan Elbistan-Darıca yolu tamamlandığında mesafe yaklaşık 10 kilometre kısaltılmık olacak.
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2014, 15:43
YORUM EKLE