Elbistanlı Başkan Güven Tazeledi

Memur Sen'e bağlı Sağlık-Sen Gaziantep Şubesinin 4. olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Tek liste halinde gidilen genel kurulda Elbistanlı hemşerimiz Mehmet Ali Arayıcı, birkez daha başkanlık görevine seçilerek, güven tazeledi.

Elbistanlı Başkan Güven Tazeledi

Tek liste halinde gidilen genel kurulda Elbistanlı hemşerimiz Mehmet Ali Arayıcı, birkez daha başkanlık görevine seçilerek, güven tazeledi.

Genel kurulda teşekkür konuşması yapan başkan Arayıcı, "Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi’nin 4. Olağan Genel Kurulu, büyük bir katılım ve sendikal olgunluk ikliminde gerçekleşti. Mevcut yönetim kurulumuz güven tazelemiş, Genel Başkanımız Sayın Metin Memiş, Genel Başkan Vekilimiz Sayın Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mutlu Kaya ve çevre illerin Sağlık-Sen Şube Başkanlarının da Genel Kurulumuza adeta çıkartma yapmaları bizleri onurlandırmıştır. Önümüzdeki dönemde, bizlere tam destek veren üyelerimize ve başta Genel Başkanımız Metin Memiş olmak üzere genel merkez yönetimimize çalışmalarımızla layık olmaya çalışacağız. Sağlık-Sen bayrağını daha da yükseklerde dalgalandırmaya gayret göstereceğiz" dedi.Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2014, 15:54
YORUM EKLE